سبد خرید 0

مبلمان

مبلمان به طور کلی به سه دسته تقسیم می شوند: مبل راحتی،مبل کلاسیک و مبل استیل(اغلب مردم مبل استیل را به نام مبل سلطنتی می شناسند)و علاوه بر این سه دسته اصلی گروهی از مبلمان مانند مبل ال،مبل مدرن و ال مبل وجود دارد که زیر مجوعه مبل راحتی هستند. اکثر مشتریانی که قصد خرید مبل دارند به دنبال ظاهر آن هستند در صورتی که نشیمن و راحتی مبل بسیار مهم تر است چرا که بیشترین اوقات در منزل و یا محل کار روی مبل سپری می شود.امروزه به دلیل کمبود جا در منازل ، اکثر مشتریان به دنبال خرید مبل راحتی و ال هستند چرا که فضای کمتری اشغال می کند. مبلمان به دلیل جنس های متفاوت، بازار بسیار پیچیده و گسترده ای دارد تا جایی که ممکن است یک مدل مبل مثل مبل مدل ال کاژو با چند قیمت به فروش برسد زیرا نوع جنس فوم و اسفنج و نوع چوب و سایر لوازمی که برای ساخت یا تعمیرات مبل استفاده می شود با هم متفاوت است و از طرفی طریقه ساختن و رویه کوبی نیز مهم است ،که یک کارگر ساده کار را رویه کوبی کند یا یک استاد کار  و این تفاوت ها باعث نوسان قیمت می شود.

پیشنهاد ما به مشتریان گرامی این است که قبل از خرید ابتدا مقایسه ای بین خرید مبل جدید و یا تعمیرات مبل خود داشته باشید و حتما اطلاعاتی از نوع جنس بکار رفته در مبل به دست آورید و درنهایت فضای خود را ارزیابی کنید تا ببینید واقعا چه مبلی مناسب منزل شماست و اینکه با توجه به کمبود جا می توانید هر مبلی را به صورت نیم ست سفارش دهید.

چنانچه در مورد مبلمان پرسشی داشته باشید می توانید با شماره 02122326174 تماس بفرمایید و با کارشناسان گروه تولیدی مبلمان ربکا ارتباط برقرار کنید.

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()