سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | پنجشنبه 28 تير 1397 در ساعت 19 : 9 دقیقه | نظرات کاربران ( 1 )

مبل هایی که در منازل و یا ادارات استفاده میشوند همگی در کارگاه ها و کارخانه های ساخت مبل ساخته میشوند. برخی از مبل ها بسیار با کیفیت ساخته میشوند و برخی دیگر کیفیت مناسبی ندارند و در مدت کوتاهی کیفیت خود را از دست میدهند. البته عوامل دیگری نیز وجود دارند که باعث خرابی مبل میشوند. عواملی همچون برخورد اشیا نوک تیز و یا ضربات سنگین دیگر ارتباطی با کیفیت بالا و یا پایین مبل ندارد و هر نوع مبلی که باشد آسیب خواهد دید.

کارگاه های تعمیرات مبل وجود دارند که در صورت خرابی مبل میتوانید با آنها تماس بگیرید. قبل از اینکه با کارگاه های تعمیرات انواع مختلف مبل تماس بگیرید باید در نظر بگیرید که آیا مبل شما ارزش تعمیر دارد یا خیر؟ اما از کجا باید متوجه این موضوع شد که مبل ما ارزش تعمیر دارد یا خیر؟

قبل از هر کار باید ارزش تعمیرات مبل خود را بررسی کنید. اگر مبل شما ارزش تعمیر نداشته باشد بهتر است تا خرید مبل را در اولویت کار خود قرار دهید. برخی مبل ها طوری آسیب میبینند که دیگر تعمیر آنها مقرون به صرفه نمیباشد. ممکن است هزینه تعمیرات مبل شما به قدری بالا باشد که جایگزین کردن آن با مبل نو برای شما بصرفه تر و کم هزینه تر باشد. کارگاه های تعمیرات انواع مختلف مبل میتوانند در مورد این موضوع که مبل شما ارزش تعمیر دارد یا خیر به شما مشاوره دهند.

مواردی در خرابی مبل وجود دارد تعمیر آن بصرفه میباشد و میتوانید در صورت مشاهده این موارد با کارگاه های تعمیرات انواع مختلف مبل تماس بگیرید. ممکن است برخی از قسمت های چوبی مبل خراش برداشته باشند و یا رنگ برخی از قسمت های آن رفته باشد که در اینصورت میتوانید مبل را به کارگاه های تعمیرات مبل بسپارید.

ممکن است خرابی مبل شما فقط در اثر بی کیفیت شدن تشک های مبل باشد. تشک های مبل در اثر گذشت زمان و استفاده های مکرر باعث افت کیفیت میشوند که در اینصورت نیازی به تعویض مبل نخواهید داشت. با سپردن مبل خود به کارگاه تعمیرات مبل و پرداخت هزینه کمی میتوانید کیفیت تشک های مبل خود را به حالت اول برگردانید.

اگر مبل های خاصی دارید که برای شما بسیار ارزشمند است و نمونه آن در بازار یافت نمیشود بهتر است برای تعمیر آنها با کارگاه تعمیرات مبل ربکالا تماس بگیرید زیرا مطمئنا ارزش تعمیر و پرداخت هزینه را دارد.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

بهروز :
0 0
سلام خسته نباشید ببخشید من یه دست مبل آمریکایی دارم به رنگ فندوقی به نظر شما چه رنگ پارچه و چه جنسی براش مناسب میشه
مدیریت :
0 0
سلام وقت بخیر لطفا تصویری از رنگ و مدل مبل به شماره ارسال کنید 09382608001
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()