سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | یکشنبه 17 تير 1397 در ساعت 13 : 27 دقیقه | نظرات کاربران ( 3 )

                                            تعمیر مبلمان قدیمی
آیا صندلی لقی دارید که نیاز به تعمیر دارد؟ و یا نشیمن صندلی یا پشت صندلی که نیاز به بازسازی دارد؟ ما در گروه تولیدی مبل ربکا افتخار می کنیم که مبلمان قدیمی و آسیب دیده شما را به زیبایی اصلی خود متمایل کنیم. کارشناسان تعمیرات ما خبره و دقیق در حل مسائل مبلمان هستند.هرگونه خراشیدگی، ضرب دیدگی ، پارگی پارچه ، و تعمیر روکشها را به متخصصان ربکا بسپارید تا با تجربه و دانش دست اول خود به تعمیر مبلمان شما بپردازند.ما هزاران قطعه از مبلمان را تعمیر و بازسازی کرده ایم، بنابراین می توانید مطمئن باشید که نتیجه عالی است.

تعمیرات مبل

امروزه همه مشغله کاری بسیار دارند و به همین دلیل ربکا کار شما را آسان کرده است و با ارایه خدمات از جمله مشاوره در محل و حمل و نقل رایگان و ... از مبلمان شما مراقبت می کند و خیال شما را از همه جهات راحت کرده که با کمترین هزینه بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می آورد.جایگزینی و خرید مبلمان جدید می تواند بسیار پرهزینه و وقت گیر باشد و گاهی اوقات کاملا غیر ضروری است ؛ و چرا باید چیزی که دوست دارید و به آن عادت کردید را جایگزین کنید در صورتی که میتوانید به راحتی آن را تعمیر کنید.

تعمیرات مبلمان


در ربکا ما به کارمان عشق می ورزیم و  رضایت مشتریان را سرلوحه کارمان قرار داده ایم  و میخواهیم شما هم نتیجه را دوست داشته باشید به همین دلیل ما مبل شما را مثل مبل خودمان میدانیم و از آن مراقبت میکنیم . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرآیند تعمیرات مبل و یا هرگونه مشاوره و پاسخ به سوالاتی که تخصص ماست امروز با کارشناسان بخش تعمیرات گروه مبلمان ربکا تماس حاصل فرمایید.

02122326174

با تشکر گروه  مبلمان ربکا

 

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

ف. خ :
2 0
کار تعمیراتتون واقعا تمیز و حرفه ای من خیلی راضیم ...
شراره حسن زاده :
0 0
مبل تعویض هم میکنید ؟
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()