سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | جمعه 16 اسفند 1398 در ساعت 3 : 7 دقیقه | نظرات کاربران ( 1 )

 رویه کوبی مبل در غرب تهران

رویه کوبی مبل در غرب تهران می تواند بهترین فرصت و خبر برای ساکنین این منطقه باشد تا بتوانند تمامی مشکلات به وجود آمده برای مبلمان خود را برطرف نمایند. بهتر است در قدم اول توضیح کاملی بدهیم در خصوص اینکه رویه کوبی دقیقا شامل چه مراحلی می باشد؟ و در چه زمان هایی به رویه کوبی نیاز است؟ پس برای درک بهتر از اقداماتی که در پروسه رویه کوبی انجام می شود با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

مراحل رویه کوبی:

به طور کلی به تمام فعالیت هایی که بر روی کلاف خام مبل انجام می شود تا به مرحله ی استفاده برسد و یک کلاف خام به مبل تبدیل شود رویه کوبی مبل می گویند. در اینجا رویه کوبی مبلمانی که چند سالی استفاده شده و نیاز به تعمیر دارد را توضیح خواهیم داددر مرحله ی اول تمامی پارچه ها با حساسیت بالا و دقت به صورتی که به کلاف و چوب مبل صدمه ای وارد نشود شکافته می شوند در ادامه تسمه، گونی، فنر و تمامی منگنه ها از مبل جدا می شوند دقت بفرمایید اگر هر کدام از محتویات قدیم باقی بماند و رویه کوبی با وجود آنها صورت بگیرد به هیچ عنوان نتیجه ی قابل قبولی نخواهیم داشت. پس از جدا شدن تمامی محتویات از ابتدایی ترین مرحله که زیر کار کردن نام دارد رویه کوبی شروع می شود. عملیات رویه کوبی حتما باید توسط یک فرد متخصص انجام شود. با توجه به اینکه زیرکار کردن مبلمان استیل و راحتی با هم متفاوت است زیرکار مورد نظر هر کدام انجام می شود برای مثال برای رویه کوبی مبلمان راحتی بعد از اینکه تسمه کشی انجام شد و گونی ها قرار داده شدند اسفنج و فوم در قسمت هایی که باید گذاشته می شود برای مثال حتما برای تشک ها از فوم سرد و در قسمت هایی مثل دسته ها از اسفنج استفاده می شود و در پایان پارچه روی آن کوبیده می شود. 

رویه کوبی در غرب تهران  

همانطور که در بالا نیز اشاره شد کارگاه های بسیار زیادی در تمامی مناطق تهران از جمله غرب تهران فعالیت می کنند، اما ربکالا همیشه در تلاش بوده است تا رو به پیشرفت قدم بردارد و هر روز برای جلب توجه مشتریان تلاش کند. رویه کوبی مبل در ربکالا طی مراحل مختلفی و توسط بهترین و مجرب ترین افراد انجام می شود از آنجاییکه رویه کوبی مهارت و ظرافت بسیار زیادی لازم دارد و زیبایی نهایی کار با تجربه و مهارت رویه کوب ارتباط مستقیم دارد بنابراین تیم ربکالا تمامی تلاش خود را همواره کرده است تا بهترین متخصصین در زمینه رویه کوبی را گرد هم جمع آوری کند و با  استفاده از بهترین متریال رضایت مشتریان خود را کسب کند این امر تا آنجایی برای ما اهمیت دارد که ربکالا تمامی خدمات انجام شده بر روی مبل را به مدت پنج سال ضمانت می کند و این یکی از فاکتورهایی است که تعمیرات مبل ربکالا را از دیگر گروه های تعمیری در غرب تهران متمایز می کند. رویه کوب های تیم ربکالا با آگاهی کامل از فوت و فن های هر مبلمان و جنس و محتویات آن اقدام به رویه کوبی مبل در غرب تهران می کنند و در سریع ترین زمان ممکن، تعمیرات را با کیفیت بالایی انجام می دهند. 

رویه کوبی در محل در غرب تهران:

یکی از خدماتی که مشتریان همواره از ما درخواست کرده اند رویه کوبی در محل است. با توجه به تمرکز تیم ربکالا در غرب تهران بنابراین تیمی جهت تعمیرات جزیی و امکان پذیر در منزل، محیط کار و ...... برای مبلمان و دیگر وسایل چوبی در غرب تهران در نظر گرفته شده است. تعمیرات در محل می تواند شامل تعمیر شکستگی پایه، تعویص فوم تشک ها، زدن هم رنگی و دیگر خدمات باشد. از آنجاییکه تعمیرات در محل از هر لحاظی به نفع شما خواهد بود به شما پیشنهاد می کنیم برای اقدام و تعمیر مبلمان خود تصویری از مشکل پیش آمده از مبل خود به شماره تلفن 09022608009 واتس اپ کنید تا همکاران ما در بخش پشتیبانی در اسرع وقت تمامی هماهنگی ها و راهنمایی های لازم را انجام دهند.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

شهرزاد :
0 0
عالیییی 🌷🌷🌷
نام شما :
متن پیغام :
چرم پارچه چیست چه نکاتی را در خرید مبل یا تعمیر مبل باید رعایت کنیم؟ هزینه تعمیر مبل راه های نگهداری از مبلمان نشانه های نیاز به تعمیر مبلمان پارچه فروشی اینترنتی ربکالا رویه کوبی در غرب تهران نگهداری مبل 10 نکته درباره چیدمان مبل پاف تعمیر مبل مبل چستر فیلد نکاتی درباره چگونگی چیدمان مبلمان چگونه بهترین پارچه مبل را انتخاب کنیم ؟ راهنمای خرید تشک تعمیر مبلمان قدیمی تعمیر مبل در محل تعمیرات انواع مختلف مبل کلاف سازی مبلمان نکات مهم در تعمیر مبل پارچه مبل خوب چه ویژگی هایی دارد؟ تعداد نفرات و محاسبه واحد مبل تعمیر مبل یا خرید مبل جدید انواع فوم و اسفنج مبلمان دکوراسیون و طراحی داخلی عمر مفید مبل خود را افزایش دهید شزلون چیست ؟ انـتـخـاب آسـان مبـل کاور مبل بهترین ترکیب رنگ دکوراسیون روان شناسی رنگ ها و کاربرد آنها در دکوراسیون داخلی دکوراسیون مناسب برای اتاق نشیمن رنگ های مبل راحتی ال در دکوراسیون بهترین چیدمان مبل ال میز جلو مبلی تمیز کردن مبلمان
نمایش همه
علاقه مندی ها ()