سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | دوشنبه 28 بهمن 1398 در ساعت 19 : 29 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

 نکات مهم در تعمیر مبل

در هنگام تعمیرات مبل لازم است نکاتی را رعایت نمایید:

امروزه شاخه ی تعمیرات مبل بسیار گسترده و وسیع می باشد برای مثال برخی مشتریان تنها نیاز به رنگ کاری مبل خود دارند و نیازی به تعویض رویه مبل خود ندارند و برخی دیگر نیاز به تعمیر قسمت های چوبی مثل دسته یا تاج دارند و نه چیزی بیشتر . اما آنچه که اغلب مردم با شنیدن کلمه تعمیرات به یاد می آورند تعمیرات و تعویض رویه مبل هست که این قسمت از تعمیر مبل بسیار مهم است چرا که مدل های مختلف مبل از نظر الگوی دوخت و برش و رویه کوبی باهم متفاوت بوده و دیگر فاکتور مهم این است که تعمیر به چه صورتی انجام خواهد گرفت؟ به همین دلیل اهمیت دارد که مرکزی را انتخاب کنید که تجربه ی کافی برای تعمیر را داشته باشد.

هزینه تعمیر مبل

با مراجعه ساده به مغازه های تعمیر مبل در سطح شهر و یا روزنامه همشهری متوجه خواهید شد که اختلاف بسیار زیادی در قیمت های تعمیر مبل وجود دارد و اینجا باید دقت نمایید که دلیل این اختلاف قیمت که گاهی ممکن است به میلیون هم برسد چیست . نکته مهم این است که شما باید در زمان سفارش از تعمیر کننده به طور کامل قیمت تمامی موارد(هزینه جنس، پارچه، فوم، اسفنج ، حمل و نقل و حتی اجرت کارگری) را بخواهید تا برای شما شفاف باشد هزینه ای که پرداخت می کنید شامل چه مواردی می شود. اگر این اختلاف قیمت به نسبت زیاد هست( نسبت به جاهای دیگر بسیار ارزان تر است) مطمئن شوید که تعمیر کامل روی مبلمان شما انجام می شود زیرا متاسفانه در سال های اخیر گاهی اوقات هنگام تعمیر دیگر مبل ها شاهد این بوده ایم که تعمیر مبل به صورت کامل و پایه ای برای مبل  انجام نشده و پارچه جدید روی همان پارچه ی قدیم رویه کوبی شده که متاسفانه چنین تعمیری عمر چندانی نخواهد داشت و به سرعت نیازمند تعمیر دوباره خواهد بود که چنین اتفاقی به هیچ عنوان به نفع شما نخواهد بود زیرا به ناچار دچار پرداخت هزینه خواهید بود. 

کیفیت تعمیر مبل

کیفیت تعمیر مبلمان بسیار با اهمیت است، استفاده از جنس مرغوب برای تعمیر مبل و استخدام رویه کوب، نجار، رنگ کار و خیاط ماهر و کار بلد که توانایی و تجربه ی تعمیر تمامی مدل های مبلمان کلاسیک و راحتی را دارد بسیار مهم است. قطعا پس از تعمیر مبل توقع این است که تا هفت سال بدون هیچ گونه مشکل و افتی در تشک ها از مبلمان استفاده شود به همین دلیل سعی کنید تعمیر مبل خود را به کارگاه های شناخته شده بسپارید تا نتیجه ی مطلوب را داشته باشید. به دلیل اینکه هزینه تعمیر مبل به همراه هزینه خرید پارچه جدید هست بنابراین بهتر است ریسک نکنید و تعمیر مبلمان خود را به تعمیر گاه معتبر بدهید.

 

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
متن پیغام :
چرم پارچه چیست چه نکاتی را در خرید مبل یا تعمیر مبل باید رعایت کنیم؟ هزینه تعمیر مبل راه های نگهداری از مبلمان نشانه های نیاز به تعمیر مبلمان پارچه فروشی اینترنتی ربکالا رویه کوبی در غرب تهران نگهداری مبل 10 نکته درباره چیدمان مبل پاف تعمیر مبل مبل چستر فیلد نکاتی درباره چگونگی چیدمان مبلمان چگونه بهترین پارچه مبل را انتخاب کنیم ؟ راهنمای خرید تشک تعمیر مبلمان قدیمی تعمیر مبل در محل تعمیرات انواع مختلف مبل کلاف سازی مبلمان نکات مهم در تعمیر مبل پارچه مبل خوب چه ویژگی هایی دارد؟ تعداد نفرات و محاسبه واحد مبل تعمیر مبل یا خرید مبل جدید انواع فوم و اسفنج مبلمان دکوراسیون و طراحی داخلی عمر مفید مبل خود را افزایش دهید شزلون چیست ؟ انـتـخـاب آسـان مبـل کاور مبل بهترین ترکیب رنگ دکوراسیون روان شناسی رنگ ها و کاربرد آنها در دکوراسیون داخلی دکوراسیون مناسب برای اتاق نشیمن رنگ های مبل راحتی ال در دکوراسیون بهترین چیدمان مبل ال میز جلو مبلی تمیز کردن مبلمان
نمایش همه
علاقه مندی ها ()