سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | دوشنبه 3 ارديبهشت 1397 در ساعت 12 : 31 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

بنام خدا

در هنگام تعمیرات مبل خود لازم است نکاتی را رعایت نمایید:

امروزه شاخه ی تعمیرات مبل بسیار گسترده و وسیع می باشد برای مثال برخی مشتریان تنها نیاز به رنگ کاری مبل خود دارند و نیازی به تعویض رویه مبل خود ندارند و برخی دیگرنیاز به تعمیر قسمت های چوبی مثل دسته یا تاج دارند و نه چیزی بیشتر . اما آنچه که اغلب مردم باشنیدن کلمه تعمیرات به یاد می آورند تعمیرات و تعویض رویه مبل هست که این قسمت از تعمیر مبل بسیار مهم است چرا که مدل های مختلف مبل از نظر الگوی دوخت و برش و رویه کوبی باهم متفاوت بوده و دیگر  مهم این است که تعمیر به چه صورتی انجام خواهد گرفت؟

با مراجعه ساده به مغازه های تعمیر مبل در سطح شهر و یا روزنامه همشهری متوجه خواهید شد که اختلاف بسیار زیادی در قیمت های تعمیر یک دست مبل مورد نظر شما  وجود دارد و اینجا شما باید دقت نمایید که این  اختلاف قیمت که گاهی ممکن است به میلیون هم برسد از چیست . نکته مهم این است که شما باید در  زمان سفارش از تعمیر کننده به طور کامل قیمت تمامی موارد(جنس-پارچه-فوم یا اسفنج و حتی اجرت کارگری و سود ) را بخواهید به این دلیل که می توان برای تولید مثلا یک دست مبل راحتی مدل اقلیما تمامی فوم ها و اسفنج مبل را شکافت و مجدد از جنس نو و درجه یک استفاده کرد و هم می توان با استفاده از یک ورق اسفنج 2 سانتی روی اسفنج قبلی خود مبل آن زا تقویت کرد و شما در این جا حساب کنید که هزینه چند ورق اسفنج چقدر است و هزینه این که کار از پایه ایی ترین قسمت یعنی تسمه کشی-زیر کار -اسفنج پشت و دسته  و فوم سرد و ..... از نو با متریال درجه یک کار شود چقدر است!!!!!!

به شخصه بار ها دیده ام که برخی افراد حتی از کندن پارچه قبلی مبل هم امتناع می کنند و پارچه جدید که سفارش مشتری است را روی همان پارچه قبلی رویه کوبی می کنند واین کار واقعا نادرست است اما اتفاق می افتد.

پس خواهش ما به عنوان یکی از قدیم ترین تولید کنندگان مبل کشور از شما این است که لطفا در هنگام عقد قرار داد جهت هرگونه سفارشی ابتدا قیمت ها را به صورت جدا جدا بپرسید و با آگاهی از هزینه ها سفارش خود را ثبت نمایید.

هر ارزانی بی دلیل نیست     هرگرانی به حکمت نیست

به امید آگاه سازی و هوشیاری مردم عزیز تلاش می کنیم.

 

نوشته شده توسط محمد کمره در 13:54 مورخ :1396/10/19

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()