سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | چهارشنبه 27 فروردین 1399 در ساعت 2 : 57 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

هزینه تعمیر مبل

مبل هایتان آسیب دیده و به فکر خرید مبلمان جدید هستید؟ لطفا دوباره فکر کنید آیا خرید مبلمان نو بهترین راه ممکن برای شماست؟ قطعا نه. اگر مبلمانتان چوب و بدنه محکم، مقاوم و سالمی دارد تعمیر مبلمان گزینه ای مناسب برای نو کردن مبلمانتان هست به علاوه اینکه می توانید پول زیادی هم پس انداز کنید هزینه تعمیر مبلمان با هزینه خرید مبلمان نو به هیچ عنوان قابل قیاس نخواهد بود و به مراتب برای تعمیر مبلمان هزینه کمتری پرداخت می کنید اگر بررسی هزینه خرید مبلمان را که بحث بسیار وسیعی است کنار بگذاریم و در این چند سطر بخواهیم هزینه تعمیر مبلمان وعواملی که برهزینه تعمیر مبل تاثیر گذار هستند را بررسی کنیم به چند عامل زیر باید اشاره کنیم:

تعداد مبل ها

هزینه تعمیر مبل با تعداد نفرات مبل ها رابطه مستفیم دارد و هرچه تعداد مبل ها بیشتر باشد هزینه تعمیر هم بیشتر خواهد شد. به علاوه تعداد نفرات مبلمان، مدل هایی از مبلمان هستند که بسیار پرکار و رویه کوبی آن ها بسیار زمان بر و پیچیده هست که این مورد هم می تواند بر هزینه تعمیر مبل اثر گذار باشد.

هزینه جنس های مصرفی

فوم سرد و اسفنج از مهم ترین جنس هایی هستند که برای تعمیر مبلمان استفاده می شود و قطعا هرچه فوم و اسفنج با کیفیت تری خریداری شود هزینه تعمیر مبل افزایش پیدا می کند که به طور حتم هزینه ی کاملا به جایی هست و بر سلامت و دوام مبلمان کاملا تاثیر دارد و توصیه ما به شما این است حتما در خصوص فوم و اسفنج مورد استفاده برای مبلمانتان از تعمیرکار سوال کنید. به علاوه فوم و اسفنج، جنس های دیگری نیز استفاده می شود مثل کرک، گونی، تسمه، منگنه، چسب که هزینه هایی است که از جانب تعمیرکار پرداخت می شود.

اجرت رویه کوب

به جرات می توان گفت رویه کوبی و تعمیر مبل یکی از سخت ترین کارهای خدماتی به شمار می روند. رویه کوبی کاری است پر زحمت، نیاز به صرف دقت، وسواس  و انرژی بدنی بالا برای مثال تمامی منگنه های موجود در یک مبلمان که گاهی بیش از سه هزار عدد هست باید از مبل جدا شود که اگر چنین پروسه ای طی نشود رویه کوبی به زیبایی و ظرافت انجام نخواهد شد به طور حتم اجرت چنین کار پر زحمتی نمی تواند هزینه ی کمی باشد به خصوص اگر رویه کوب های ماهر و با سابقه رویه کوبی را انجام دهند.

آیا تعمیر مبل به صرفه است؟

 جواب قطعا بله است. اگر یک زمان کوتاه برای بررسی قیمت این روزهای مبلمان یا حتی مبلی شبیه به مبلمان فعلی خود صرف کنید متوجه می شوید که قیمت ها چندین برابر شده است و این درحالی است که قیمت تعمیر یک مبل استیل حدودا یک پنجم هزینه خرید آن است پس تعمیر به خرید مبل ارجحیت دارد.   

 

اگر جایی تبلیغ " تعمیر مبل ارزان " را مشاهده کردید با توجه به توضیحات بالا این بار با نگاه دیگری به آن تبلیغ فکر کنید مبلغ های پایین تر قطعا دلیلی بر کم و کاستی در کار خواهد بود درغیر این صورت با در نظرگیری عواملی که ذکر شد و هزینه های جانبی که در اینجا به برخی از آنها پرداختیم توجیهی برای مبلغ بسیار پایین وجود نخواهد داشت.

 نکته ای که مطرح کردن آن می تواند به خیلی از سوتفاهم ها پایان دهد این است که هزینه تعمیر مبل از طرف تعمیرکار بدون در نظر گرفتن هزینه پارچه گفته می شود زیرا هزینه پارچه بسته به اینکه شما چه پارچه ای انتخاب می کنید متفاوت خواهد بود تنها ما به شما متراژ مورد نظر برای خرید پارچه را بعد از الگوگیری یکی از مبل ها علام خواهیم کرد.

پیشنهادی که به شما می توانیم بکنیم برای هر چه روشن تر بودن هزینه پرداختی بابت تعمیر مبل این است که حتما با تعمیرکار مبل خود قرارداد امضا کنید، قرارداد باعث می شود مسئولیت طرفین در قبال هم کاملا روشن باشد و تمام هزینه هایی که باید از سوی مشتری پرداخت شود به صورت مکتوب در قرارداد آورده شود و دیگر هیچگونه شک و شبه ای در ذهن باقی نماند.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
متن پیغام :
چرم پارچه چیست چه نکاتی را در خرید مبل یا تعمیر مبل باید رعایت کنیم؟ هزینه تعمیر مبل راه های نگهداری از مبلمان نشانه های نیاز به تعمیر مبلمان پارچه فروشی اینترنتی ربکالا رویه کوبی در غرب تهران نگهداری مبل 10 نکته درباره چیدمان مبل پاف تعمیر مبل مبل چستر فیلد نکاتی درباره چگونگی چیدمان مبلمان چگونه بهترین پارچه مبل را انتخاب کنیم ؟ راهنمای خرید تشک تعمیر مبلمان قدیمی تعمیر مبل در محل تعمیرات انواع مختلف مبل کلاف سازی مبلمان نکات مهم در تعمیر مبل پارچه مبل خوب چه ویژگی هایی دارد؟ تعداد نفرات و محاسبه واحد مبل تعمیر مبل یا خرید مبل جدید انواع فوم و اسفنج مبلمان دکوراسیون و طراحی داخلی عمر مفید مبل خود را افزایش دهید شزلون چیست ؟ انـتـخـاب آسـان مبـل کاور مبل بهترین ترکیب رنگ دکوراسیون روان شناسی رنگ ها و کاربرد آنها در دکوراسیون داخلی دکوراسیون مناسب برای اتاق نشیمن رنگ های مبل راحتی ال در دکوراسیون بهترین چیدمان مبل ال میز جلو مبلی تمیز کردن مبلمان
نمایش همه
علاقه مندی ها ()