سبد خرید 0

ال مبل

ال مبل یکی از پرطرفدارترین محصولات گروه تولیدی ربکا است که به دلیل کم جا بودن این مدل مبل و همچنین قابلیت چیدمان با حالت های مختلف مورد توجه بسیاری از مشتریانی قرار گرفته است که تنوع چیدمان و فضای کم یکی از دغدغه های آنهاست.

تفاوت اصلی میان مبل ال و ال مبل این است که مبل ال را فقط می توان بصورت ال چید و اگر از حالت ال خارج شود نمای زیبایی ندارد و همچنین مبل ال دارای رویه کوبی بسیار زیاد و جنس مصرفی زیاد در تولید است که باعث می شود هزینه مبل بالا رود و از طرفی معمولا سنگین تر از ال مبل است.

اما مزایای ال مبل این است که هم می توان آن را بصورت مبل چید و هم بصورت ال.

از طرفی وزنی بسیار سبک دارد و رویه کوبی ندارد و تنها در قسمت نشیمن و تکیه گاه از تشک های دوبل استفاده شده است که باعث می شود مشتری بتواند به راحتی این تشک ها را جدا کند و بشورد و یا حتی در صورت تمایل می تواند با کمترین هزینه رویه تشک ها را تعویض کرده و از رویه با رنگ های دیکر استفاده نماید.

در این که پرفروش ترین و بهترین مبل ال در ایران مبل مدل ال کاژو هست شکی نیست اما مزایای ال مبل را نمی توان نادیده گرفت.در میان گروه محصولات ال مبل سایت فروشگاهی ربکالا، ال مبل مدل چوبین یکی از بی نظیر ترین مدل های این گروه است. 

بطور کلی ال مبل را می توان به این صورت تعریف نمود:

یک کلاف چوبی که تمام قسمت های آن رنگ می شود و تعدادی نشیمن و تکیه گاه که بصورت دوبل کار شده و می توان آنها را از اسکلت مبل جدا کرد و بزرگترین مزیت آن این است که چیزی برای خراب شدن ندارد.

 

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()