سبد خرید 0

تشک

تشک یکی از پر استفاده ترین کالاهای منزل است که در طول شبانه روز  ساعت ها مورد استفاده قرار می گیرد و همین امر باعث میشود انتخاب تشک مناسب برای افراد به یک موضوع مهم تبدیل شود زیرا در طول روز افراد در استرس و تنش های کاری هستند و در نهایت یک خواب آرام و راحت می تواند انرژی روز بعد را تامین کند. تشک با مارک ها و برند های زیادی در بازار موجود است که باید قبل از هرچیز ابتدا از اصل بودن آن اطمینان حاصل شود زیرا تشک های تقلبی و غیر استاندارد بسیاری در بازار وجود دارد که با بسته بندی زیبا و تحت برند های مختلف به فروش می رود.دقت کنید که انتخاب یک تشک خوب برای آناتومی بدن شما بسیار مهم است و در صورت نداشتن اطلاعات کافی پیشنهاد می کنیم حتما" قبل از خرید آن درباره آن اطلاعات کامل را به دست آورید.  

خرید تشک با خرید مبلمان بسیار متفاوت است زیرا در انتخاب مبل یکی از گزینه ها ظاهر مبل است و ممکن است فردی مبلی را انتخاب کند بسیار زیباست ولی راحتی مناسبی ندارد و در عین حال فرد از خرید خود راضی هست زیرا ظاهر مبل برایش یک معیار بوده است ولی در خرید تشک ظاهر هرگز مهم نیست زیرا بر روی تشک کاور و یا روتختی کشیده می شود و  در نهایت چیزی از تشک پیدا نیست و تنها معیار برای خرید تشک ، کیفیت و کارایی آن است.

به این مثال توجه کنید: دو فرد با قد و وزن و سن یکسان را در نظر بگیرید، چنین نیست که تشک مطلوب برای هر دونفر یکسان باشد زیرا ساختار بدن و پستی بلندی بدن مانند گودی کمر و پشت زانو ها در افراد مختلف باهم متفاوتند،حتی ما پیشنهاد میکنیم قبل از خرید تشک بررسی کنید که نحوه خوابین شما به چه صورت است؟ آیا هنگام خواب پهلو ها های شما بالاتر از سطح تشک قرار می گیرد. 

امروزه تشک ها از جنس های مختلفی ساخته میشود، از اسفنج و انواع فنر گرفته تا استفاده از سنگ های معدنی جهت ایجاد آرامش و غلبه بر استرس و همه اینها برای این است که خواب یک قسمت مهم از زندگی ماست و نمی توان به آن بی توجه بود. 

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()