سبد خرید 0

فوم سرد

>> >>
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

مجموعه ربکالا یکی از مجموعه های فعال در زمینه  تعمیر مبل و همچنین عرضه فوم سرد میباشد و در راستای احترام به حقوق مشتریان و جلب رضایت آنها اقدام به فروش محصولاتی بسیار با کیفیت و همچنین با قیمت مناسب نموده است.

حتما زمانی که برای خرید مبل به یک فروشگاه مراجعه کرده اید فروشنده عبارتی همچون فوم سرد را بارها و بارها  برای فروش و تبلیغ مبل ها به کار برده است و استفاده از این نوع فوم در مبل ها را نوعی ویژگی برای آنها محسوب میکند. اما این فوم سرد چیست که فروشندگان تا این حد در فروش مبل تکرار میکنند و آنرا عامل اصلی کیفیت محصولات خود میدانند؟ یکی از بهترین موادی که درون مبل ها و بهتر است بگوییم درون پارچه مبلی قرار گرفته و آنرا پر میکند فوم است اما در این بین ممکن است در برخی از مبل ها فوم گرم و در برخی دیگر فوم سرد مورد استفاده قرار گرفته باشد. امروزه بیشتر تولید کنندگان مبل برای اینکه بتوانند کیفیت مبل های خود را تا حد زیادی افزایش دهند از فوم سرد برای تولید مبل های خود استفاده میکنند. در ابتدا بهتر است تا به تفاوت های میان فوم سرد و فوم گرم بپردازیم تا به ویژگی های این نوع فوم پی ببرید

تفاوت های میان فوم سرد و فوم گرم

یکی از اصلی ترین تفاوت های میان فوم گرم و فوم سرد به کیفیت فوم ها باز میگردد. همانطور که میدانید کیفیت مبل ها از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا مبل ها مکانی بعنوان نشیمنگاه و استراحت محسوب میشوند پس فشار زیادی به آنها در هنگام نشستن وارد میشود که از این رو اگر متریال های با کیفیتی در ساخت آنها به کار رفته باشد در نتیجه طول عمر بالاتری خواهند داشت. فوم سرد بر خلاف فوم گرم در حرارت غیر مستقیم تولید میشود و از کیفیت بسیار بالاتری نسبت به فوم های گرم برخوردار است و با این وجود بکارگیری از آن در تولید مبل میتواند کیفیت و دوام آنرا نیز تا حد زیادی افزایش دهد. فوم های گرم بعد از مدتی کیفیت خود را از دست میدهند و به مرور پودر شده و از بین میروند. طول عمر بالایی که با خرید فوم سرد و استفاده از آن در تعمیر و تولید مبل استفاده میشود مصرف کننده را تا سالها از خرید مبل و یا تعمیر بی نیاز میکند. یکی دیگر از ویژگی هایی که تولید کنندگان و تعمیر کنندگان مبل با خرید فوم سرد شامل حالشان میشود ایجاد حالت ارتجاعی بسیار بهتر برای نشیمنگاه مبل میباشد. فوم های سرد  بعد از تحمل وزن و فشار به حالت اولیه خود باز میگردند و در طولانی مدت هم کیفیت خود را از دست نمیدهند در صورتیکه فوم های گرم اینگونه نیستند.

چگونه پی ببریم فوم سرد در تولید مبل بکار رفته است؟

درست است که بسیاری از فروشندگان ادعا میکنند که در تولید مبل های آنها از فوم سرد استفاده شده است اما خریدار نیز نمیتواند به این راحتی ها به وجود این نوع فوم در مبل اطمینان کند. بر اینکه بتوانید به استفاده از فوم سرد در تولید مبل پی ببرید، تست حالت ارتجاعی آن است. همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد فوم های سرد از حالت ارتجاعی برخوردار هستند پس با همین خاصیت میتوانید به وجود فوم سرد در مبل پی ببرید. شما میتوانید انگشتان خود را بر روی فوم فشار داده و بعد از چند ثانیه بردارید اگر فوم به حالت اولیه خود بازگشت و هیچ آثاری از انگشت شما باقی نماند در نتیجه در تولید مبل از فوم سرد استفاده شده است. البته این نکته را در نظر داشته باشید که ممکن است سفت بودن پارچه مبلی نیز در حالت ارتجاعی تاثیر گذار باشد زیرا پارچه های بسیار خشک و سفت حالت ارتجاعی را ایجاد میکنند پس بهتر است با نشستن بر روی مبل و همچنین فشار زیادی که بر روی فوم وارد میکنید نسبت به حالت ارتجاعی آن اطمینان حاصل نمایید.

فروش فوم سرد با بهترین قیمت

مجموعه ربکالا امکان فروش فوم سرد آن هم با بهترین قیمت را برای خریداران از سراسر کشور فراهم آورده است. این مجموعه از سابقه فعالیتی طولانی در زمینه فروش فوم و فوم سرد و همچنین تعمیر مبل برخوردار است و در طول مدت زمان فعالیت خود نیز همواره توانسته با قیمت های مناسب و فروش فوم و محصولاتی با کیفیت رضایت مشتریان را جلب نماید.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()