سبد خرید 0

مبل کلاسیک

مبل کلاسیک  دارای قسمت های چوبی است که به عنوان نمای مبلمان و برای زیبایی بیشتر مبل  استفاده می شود و این قسمت های چوبی معمولا" در تاج ،دسته ها ،گوشواره  ها و پایه ها کار می شود.مبل کلاسیک در مقایسه با مبل راحتی از زیبایی بیشتری برخوردار است و از نظر قیمتی نیز گرانتر است.

مبل کلاسیک ظاهری بسیار ظریف دارد که معمولا قسمت های تاج و سایر قسمت های چوبی از مرغوب ترین نوع چوب  مانند راش و افرا و... بوده است و پس از انجام کار منبت روی چوب چه از طریق دست و چه از طریق دستگاه سی ان سی به قسمت های مربوطه ی مبل متصل می شود.برخلاف مبل راحتی اکثر مدل های مبل کلاسیک دارای میز جلو مبل ست خود هستند.

مبل کلاسیک

پیشنهاد ما به مشتریانی که بیشتر جنبه ظاهری مبل برای آنها مهم است تا راحتی مبل ،مبل کلاسیک بوده و اما اگر شما به دنبال راحتی هستید بدون شک به سراغ مبل راحتی بروید. مبل کلاسیک در مدل های مختلف در این فروشگاه اینترنتی وجود دارد که شما می توانید هر کدام از آنها را با میز جلومبل و ناهارخوری و بوفه ویترین مخصوص به خود ست کنید.مبل کلاسیک بهترین انتخاب برای کسانی است که می خواهند سرویس چوبشان ست باشد. و مشتریان این دسته نیز بیشتر برای جهیزیه سفارش می دهند.امروزه مبل کلاسیک به دلیل ظاهر بسیار زیبا تبدیل به یک کالای لوکس شده است و به دلیل قیمت نسبتا" بالای آن پس از  مدتی افراد تصمیم به تعمیرات مبل می گیرند تا اینکه مبل جدید بخرند.

مبل کلاسیک

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()