سبد خرید 0

پارچه مبل

پارچه مبل از کشورهای ترکیه و چین وارد ایران می شوند همچنین در ایران نیز در شهرهای مشهد و یزد و مازندران صنایع نساجی فعال است . سهم عمده پارچه های موجود در بازار را چین در بردارد که اگر از نوع درجه یک باشد بسیار با دوام است اما اشتباهی که مردم هنگام خرید پارچه می کنند این است که در نظر آنها پارچه ترک از ایرانی و چینی بهتر است  و باید در اینجا اعلام کنم هرگز چنین نیست.

پارچه های ایرانی بسیار مرغوبی در کارخانه های یزد تولید می شوند که همانند آنها در پیشرفته ترین کشور های اروپایی وجود ندارد. از شما خواهش می کنم هنگام خرید با آگاهی کامل محصول مورد نظر را انتخاب کنید. اینکه کشور سازنده پارچه کجاست اصلا" مهم نیست بلکه کیفیت و سطح پارچه و تراکم آن مهم است در چین و ترکیه و ایران پارچه های خوب و متوسط و ضعیف هست اما باید بدانیم که  ابتدا پارچه مبل مورد نیاز شما چیست و سپس اینکه رویه کوب مبل شما و یا تعمیرکار مبل شما درباره رویه کوبی با پارچه مورد نظر نظر مساعدی دارد یا خیر.

بسیاری از پارچه ها در ظاهر بسیار زیبا هستند ولی پس از رویه کوبی روی مبل آنچنان زیبا به نظر نمیرسند ،که این عوامل می تواند به ضخامت پارچه ،خواب پارچه و نوع رویه کوبی بستگی داشته باشد.

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()