سبد خرید 0

پارچه مبل

پارچه مبل از کشورهای ترکیه و چین وارد ایران می شوند همچنین در ایران نیز در شهرهای مشهد و یزد و مازندران صنایع نساجی فعال است . سهم عمده پارچه های موجود در بازار را چین در بردارد که اگر از نوع درجه یک باشد بسیار با دوام است اما اشتباهی که مردم هنگام خرید پارچه می کنند این است که در نظر آنها پارچه ترک از ایرانی و چینی بهتر است  و باید در اینجا اعلام کنم هرگز چنین نیست.

پارچه های ایرانی بسیار مرغوبی در کارخانه های یزد تولید می شوند که همانند آنها در پیشرفته ترین کشور های اروپایی وجود ندارد. از شما خواهش می کنم هنگام خرید با آگاهی کامل محصول مورد نظر را انتخاب کنید. اینکه کشور سازنده پارچه کجاست اصلا" مهم نیست بلکه کیفیت و سطح پارچه و تراکم آن مهم است در چین و ترکیه و ایران پارچه های خوب و متوسط و ضعیف هست اما باید بدانیم که  ابتدا پارچه مبل مورد نیاز شما چیست و سپس اینکه رویه کوب مبل شما و یا تعمیرکار مبل شما درباره رویه کوبی با پارچه مورد نظر نظر مساعدی دارد یا خیر.

توجه : قبل از اقدام به خرید پارچه مبل ابتدا توجه کنید نیاز شما چیست؟ آیا برای خرید یک مبل نو نیاز به تهیه پارچه دارید یا برای تعمیرات مبل و یا حتی برای سفارش یک ست ناهار خوری ، و قبل از خرید حتما" اطلاعاتی را درباره پارچه کسب کنید زیرا کاربرد هر پارچه ای متفاوت است. برای مثال اگر قصد تعمیرات مبل دارید و مبل شما لمسه دارد باید در هنگام انتخاب پارچه ،پارچه ای را تهیه کنید که بسیار نازک و نرم باشد تا رویه کوب مبل بتواند لمسه ها را انجام دهد و همچنین اگر قصد خرید پارچه برای مبل جدید هستید و آن مبل دوخت دوسوزنه دارد باید از پارچه ضخیم استفاده شود .

بسیاری از پارچه ها در ظاهر بسیار زیبا هستند ولی پس از رویه کوبی روی مبل آنچنان زیبا به نظر نمیرسند ،که این عوامل می تواند به ضخامت پارچه ،خواب پارچه و نوع رویه کوبی بستگی داشته باشد.

(توجه : ممکن است عکس پارچه ای که مشاهده می کنید با پارچه کمی متفاوت باشد به دلیل انعکاس نور هنگام عکس گرفتن و دیگر اینکه به طور کلی طاقه های پارچه از یک کد رنگ با هم تفاوت دارند و این تفاوت به چشم کسی که در کار پارچه وارد نیست 

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
9 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()