سبد خرید 0

پارچه مبل استیل

>> >> >>
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

لطفا قبل از خرید پارچه مبل استیل متن زیر را با دقت بخوانید

پارچه مبل استیل معمولا با توجه به شکل ظاهری مبل انتخاب می شوند تا مبل بتواند بهترین هارمونی رنگ چوب و پارچه را پبدا کند و برای این کار کافی است به سبک مبل توجه کرد . مبلمان نیمه استیل یا کلاسیک ، مبل های ظریف مدل آلمانی یا فرانسوی و یا مبل های دسته متکایی بزرگ همگی مدل هایی از مبلمان استیل هستند که هنگام انتخاب پارچه باید ابعاد ،نوع مبنت و از همه مهمتر نوع رویه کوبی را در نظر گرفت. توجه کنید:

چرا رویه کوبی مبل استیل در انتخاب پارچه تاثیر فراوان دارد؟

یک مبل استیل دسته متکایی قالب بزرگ را در نظر بگیرید که علاوه بر قالب بزرگ و نشیمن بزرگ دارای منبت و تاج های پر کار و بلند است ، در چنین مبلی استفاده از پارچه های سه گل چهار گل یا پارچه های با گل درشت و شلوغ اشتباه است زیرا خود مبل به اندازه کافی پر کار  و بزرگ است  پس نیازی به استفاده از پارچه شلوغ  با گل های بزرگ نیست زیرا کار را بسیار زشت و شلوغ می کند حال در نظر بگیرید که مبل بزرگ با تاج بلند با پارچه شلوغ و با لمسه کاری های فراوان در قسمت تکیه کار شده باشد، در اینجاست که شما یک مبل بسیار شلوغ دارید که زیبایی چندانی ندارد و حتی ممکن است شما پس از انتخاب پارچه چندان از شکل ظاهری مبل راضی نباشید.

مثال دیگر از یک مبل استیل ساده و کمجا و ظریف مانند مبل استیل مدل آلمانی که دارای منبت های ظریف است و قالب کوچکی دارد. در نظر بگیرید که در اینجا نباید از پارچه ساده استفاده کرد زیرا سادگی مبل با سادگی پارچه نتیجه زیبایی نمی دهد در نتیجه باید از یک پارچه زیبا مانند پارچه راه یا پارچه های با گل های زیبا استفاده کرد تا کار بی روح نباشد و در اصطاح هم پارچه و مبل خود را نشان دهند.

انتخاب پارچه مناسب برای مبل از انتخاب مدل مبل ضروری تر است زیرا پارچه بیشترین نمود و زیبایی را در مبل دارد و نباید از انتخاب دقیق و مناسب پارچه غافل شد.

 

8 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()