سبد خرید 0

پارچه مبل مازراتی

>> >> >> >>
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پارچه مبلی مازراتی

انتخاب پارچه صحیح هنگام خرید مبلمان یا تعمیر بسیار اهمیت دارد زیرا کلاف مبل محکم و پارچه ی زیبا و با کیفیت در کنار هم مبلمان شیک و ماندگار را می سازند. اگر از انتخاب کلاف و شکل آن اطمینان پیدا کرده اید حال باید متناسب با آن پارچه انتخاب کنید. پارچه های متنوعی در بازار موجود هست که گاهی ممکن هست از لحاظ بافت و طرح نزدیک به هم باشند و انتخاب را برای شما سخت کنند پس لازم هست قبل از اقدام به خرید اطلاعاتی حتی جزیی در خصوص پارچه داشته باشید. پارچه ای که اینجا از آن صحبت خواهیم کرد پارچه ی محبوب چند سال اخیر، پارچه مبلی مازراتی هست.

به طور قطع پارچه مبل مازراتی پر فروش ترین پارچه بین پارچه های حال حاضر موجود در بازار هست و از چند سال گذشته تا به امروز این محبوبیت را همچنان حفظ کرده است در اینجا به دلایل محبوبیت پارچه مازراتی خواهیم پرداخت. اولین دلیل این است که کالیته پارچه مازراتی تمام طیف های رنگی را پوشش می دهد و هر سلیقه ای می تواند رنگ مورد نظر خود را در این کالیته پیدا کند. پارچه مبل مازراتی، یکی از ویژگی هایش این است که برای هر نوع و شکل مبلمان راحتی زیباست و فروشنده ها و تعمیرکاران مبل با اطمینان خاطر این پارچه را به مشتریان خود پیشنهاد می دهند حتی یکی از انتخاب های اصلی برای مبلمان یا صندلی های اداری است این ویژگی پارچه مازراتی می تواند به طور کل ریسک خرید شما را به صفر نزدیک کند زیرا اگر در انتخاب رنگ مورد نظرتان اشتباه نکنید به طور حتم از خرید پارچه ی مازراتی رضایت خواهید داشت.  دلیل دیگر  قیمت پارچه مازراتی است که نسبت به پارچه های موجود بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. بافت پارچه ی مازراتی موج دار هست و خواب نسبتا کمی دارد.  

پارچه های مازراتی موجود در بازار تولید کشور ایران و چین هستند که متاسفانه کیفیت پارچه های ایرانی از لحاظ تراکم و گرماژ پارچه با پارچه های تولید کشور چین تا به امروز نتوانستند رقابت کنند پس چنانچه اختلاف قیمت مشهودی بین فروشنده های پارچه ی مازراتی هست قطعا این اختلاف قیمت به اینکه پارچه تولید کشور چین یا ایران هست برمی گردد.

در بین کدهای پارچه مبل مازراتی کد 7 به رنگ نسکافه ای و 3 به رنگ کرم از کدهای پرفروش به شمار می روند. یکی از مزیت های کالیته مازراتی این هست که به شما اختیار انتخاب رنگ های مکمل را به راحتی می دهد برای مثال اگر یک ست مبلمان هفت نفره راحتی دارید و قصد دارید تنها یک کد را برای تمام راحتی انتخاب نکنید و با انتخاب دو رنگ مکمل قصد ایجاد فضای زیبایی را دارید به آسانی می توانید دو رنگی  که مکمل های خوبی هستند برای یکدیگر را انتخاب کنید. برای مثال رنگ طوسی و صورتی همیشه مکمل های خوبی برای هم بوده اند در کالیته مازراتی کدهای 9 و 18 طوسی هستند و کدهای 15 و 19 صورتی. 

7 / 10
از 22 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()