سبد خرید 0

پارچه مبل مازراتی

>> >> >> >>
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پارچه مبلی مازراتی :                                    

پارچه مازراتی هم یکی دیگر از پارچه های مدرنی است که در کنار پارچه مبل مدل پورشه به تازگی وارد بازار شده و جایگاه خوبی را برای خود در بین پارچه های موجود پیدا کرده است.و یکی از پرفروش ترین طرح های پارچه مبل در سال های اخیر بوده که اکثر تولیدکنندگان و مراکز تعمیرات مبل از آن استفاده کرده اند.پارچه مازراتی در سال های 1393 تا اواخر 1396 همچنان یکی از پرفروش ترین مدل پارچه مبلی  در ایران بود که این محبوبیت چند دلیل داشت.

اولین دلیل اینکه پارچه مازراتی از طیف رنگی گسترده ای تشکیل شده و مانند پارچه های پورشه دارای خواب کمی هستند، با این تفاوت که سطح روی این پارچه ها صاف نیست. این پارچه ها نیز بافتی مانند جیر یا مخمل دارند و دارای دانه های بسیار ریز در سطح خود می باشد و خط های در هم تنیده ای  که موج زیبایی در پارچه تشکیل میدهد منظم همدیگر را دنبال نموده اند. و باعث می شود تا این پارچه ها دارای بافت جالب و بامزه ای باشند اما تفاوت شان در این است که پارچه های مازراتی پستی و بلندی های کمی دارند که اگر روی آن دست بکشید، متوجه آن خواهید شد.

پارچه مازراتی نیز برای مبلمان های راحتی و مدرن استفاده می شود. کلا این پارچه ها به درد سبک های دکوراسیونی مدرن و معاصر می خورند.

دلیل دیگر خواب بسیار کم پارچه مازراتی بود که اکثر مشتریان و مخصوصا خانم ها پارچه هایی که خواب زیاد دارند را نمی پسندد زیرا در نگاه اول حس کثیف بودن و سیاهی را در ذهن تداعی می کند و معمولا هرچه پارچه خواب کمتری داشته باشد زیبا تر است همچنین پارچه مازراتی یکی از پارچه هایی است که رنگ بندی کالیته آن کامل است و مثل پارچه پرادا که رنگ بندی بسیار محدودی دارد نیست و همین عامل باعث می شود به سبب تنوع کامل رنگ بندی ، مشتریان بیشتری را به خود جذب کند .

متاسفانه در اواخر هر سال شاهد گرانی یک سری کد رنگ های پرفروش پارچه مازراتی و سایر پارچه ها بوده ایم برای مثال پارچه مبل مازراتی کد 7 یا همان نسکافه ای که پرفروش ترین رنگ پارچه مازراتی است در ماه های منتهی به عید هر سال کمیاب و یا بسیار گران می شد. اما در اواخر سال 96 و تابستان سال 97 به دلیل نوسانات قیمت دلار همه پارچه ها جهش قیمت بسیار بالایی داشتند و پارچه مازراتی هم از این قاعده مستثنی نبود . بله پارچه مازراتی هم مثل اکثر دیگر پارچه ها از کشور دوست یعنی چین وارد ایران می شود و افزایش قیمت دلار باعث افزایش قیمت پارچه می شود البته که پارچه مازراتی در ایران هم تولید می شود اما تولید کنندگان مبل زیاد تمایل به استفاده آن را ندارند . با ورود پارچه های مختلف به بازار ایران و عمر بالای طرح مازراتی به تدریج  این پارچه از اکثر مغازه های پارچه فروش حذف شده و کمیاب شده است . اکنون شما می توانید کد مورد نظر خود را انتخاب کنید و به صورت اینترنتی از سایت فروشگاهی ربکالا خرید کنید.

7 / 10
از 22 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()