سبد خرید 0

پارچه مبل ملما

>> >> >> >>
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پارچه مبل ملما

همیشه زمانی که از جانب مشتریان دعوت به دادن مشاوره می شویم یکی از پارچه هایی که با خیال راحت و بدون هیچ گونه ریسکی به مشتریان معرفی می کنیم پارچه مبلی مبلما است. انتخاب پارچه و فریم مبل زیبا در کنار هم بسیار با اهمیت هست زیرا این دو همیشه مکمل هم خواهند بود تا نتیجه به مبلمان زیبا ختم شود و البته نوع فریم و مدل مبلمان تا حد زیادی پارچه ای را که باید انتخاب کنید برای شما مشخص خواهد کرد به عنوان مثال پارچه مبلی ملما با طرح گونی بافت بیشتر مناسب مبل هایی با استایل مدرن و اسپرت هست بنابراین برای زوج های جوان می تواند یکی از گزینه های اصلی مبلمان راحتیشان باشد. حالا اگر بخواهیم نکات مثبت پارچه مبلی ملما را بررسی کنیم به عوامل زیر خواهیم رسید:

  • تراکم بالا
  • قابل شستشو
  • دارای رنگ بندی در طیف های رنگی متفاوت
  • دارای بافتی خاص در بین پارچه های امروزی موجود در بازار، کمتر پارچه ای بافتی شبیه به ملما دارد
  • حین رویه کوبی به خوبی روی مبلمان کشیده می شود و از لحاظ رویه کوبی پارچه ی بدقلقی نیست

پارچه مبل ملما با طرح گونی بافت یکی از پارچه های جدید مبلمان هست که در فرصت زمان کوتاه جای خود را ما بین پارچه های پرفروش به خوبی باز کرده است و رضایت بالای مشتریان را به دست آورده است. کالیته ملما شامل همه ی رنگ های پرطرفدار هست و در بین این رنگ ها، رنگ طوسی یکی از رنگ هایی است که بسیار زیاد مورد انتخاب قرار می گیرد. کدهای 13،18 ،19، 20 تناژ مختلف رنگ های طوسی در کالیته ملما هستند.

توجه: تصاویری که مشاهده می کنین ممکن است اختلاف رنگ کمی با پارچه داشته باشند و این به دلیل نور تابیده شده هنگام عکاسی و تفاوت رنگ هر طاقه با طاقه ی دیگر است.

9 / 10
از 6 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()