سبد خرید 0

پارچه مبل ملیتا

>> >> >> >>
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پارچه مبلی ملیتا 

زیبایی مبلمان تا حد زیادی به فریم و پارچه ای که برای مبلمان انتخاب می کنیم بستگی دارد. همیشه همه ی ما اهمیت زیادی به کیفیت کلاف، متریال یا فومی که برای مبلمان استفاده می شود می دهیم اما کیفیت و زیبایی پارچه سهم بسیار زیادی در زیبایی و ماندگاری مبلمان خواهد داشت بنابراین لازم هست که انتخابی بدون اشتباه داشته باشیم. برای انتخاب بی دردسر و آسان تر بهتر است برای خودمان مشخص کنیم به دنبال چه نوع پارچه ای هستیم. رنگ، بافت، طرحدار، گلدار یا ساده بودن پارچه را مشخص کنیم زیرا با وجود تنوع پارچه هایی که در بازار هست احتمالا اگر این فاکتورها را از پیش برای خودمان تعیین نکنیم هنگام خرید پارچه دچار سردرگمی شویم و زمان زیادی در مغازه های پارچه فروشی وقت بگذرانیم و به نتیجه ی خوبی نرسیم.  

پارچه مبلی ملیتا

  در این چند سطر قصد داریم پارچه مبلی ملیتا را بیشتر به شما معرفی کنیم. این پارچه از پارچه های جدید مبلمان راحتی هست که با رنگبندی بسیار زیبایی که بیشتر در طیف رنگی کرم، نسکافه ای، آبی، سبز عرضه شده است به عنوان پارچه برای هر مبلمانی می تواند زیبا و چشم نواز باشد. پارچه مبل ملیتا در فرصت زمان کوتاهی که به بازار آماده است به سرعت طرفداران زیادی پیدا کرده است و به یکی از پارچه های پرفروش تبدیل شده است. 

 پارچه ملیتا از چرم و پشت پنبه ای با یک لایه آستر زخیم و تراکم عالی که روی آن طرح جودون کار شده است شکل گرفته است و از نظر استحکام و دوام در بالاترین سطح پارچه های مبلی قرار دارد. باید به این نکته توجه کرد که چرم-پارچه ها حالت رسمی تر نسبت به دیگر پارچه های رو مبلی دارند و بزرگ ترین مزیت این پارچه ها این است که به راحتی و با یک دستمال تمیز می شوند و اگر لیوان آب یا چای از دست تان رها شد، به داخل بافت آن نفوذ نمی کند و به راحتی پاک می شود. پارچه چرم ملیتا از جمله آن پارچه مبلی هایی است که با رنگ بندی کامل و متنوع عرضه می شود و استفاده از آن دکوراسیون منزل شما را چشم نواز خواهد کرد و رنگ و لعاب بینظیری را به مبلمان خانه شما خواهد داد. گفتن این نکته نیز ضروری است که استفاده از پارچه مبلی ملیتا چه برای مبلمان راحتی و چه برای مبلمان کلاسیک  امکان پذیر است اما پیشنهاد می کنیم که پارچه مبلی ملیتا را برای مبلمان مدرن و راحتی مورد استفاده قرار دهید.

7 / 10
از 11 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()