سبد خرید 0

پارچه مبل ملیتا

>> >> >> >>
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پارچه مبلی ملیتا 

 یکی از مدرن ترین و جذاب ترین انواع پارچه مبلی که استفاده از آن به تازگی مد شده است پارچه مبلی ملیتا می باشد. پارچه ملیتا چرم و پشت پنبه ای با یک لایه آستر زخیم و تراکم عالی که روی آن طرح جودون کار شده است و از نظر استحکام و دوام در بالاترین سطح پارچه های مبلی قرار دارد. زمان استفاده از پارچه چرم ملیتا باید به این نکته توجه کرد که چرم ها حالتی رسمی تری نسبت به دیگر پارچه های رو مبلی دارند  و بزرگ ترین مزیت چرم ها این باشد که به راحتی و با یک دستمال تمیز می شوند و اگر هنگام دیدن فیلم لیوان آب یا چای از دست تان رها شد، به داخل بافت آن نفوذ نمی کند و به راحتی پاک می شود.

پارچه چرم ملیتا از جمله آن پارچه مبلی هایی است که با رنگ بندی کامل و متنوع عرضه می شود و استفاده از آن دکوراسیون منزل شما را چشم نواز خواهد کرد و رنگ و لعاب بینظیری را به مبلمان خانه شما خواهد داد.

گفتن این نکته نیز ضروری است که استفاده از پارچه مبلی ملیتا چه برای مبلمان راحتی و چه برای مبلمان کلاسیک  امکان پذیر است اما پیشنهاد می کنیم که پارچه مبلی ملیتا را برای مبلمان مدرن و راحتی مورد استفاده قرار دهید. اگر در مراحل تولید مبل شما از دوخت های زخیم بر روی پارچه استفاده می شود و یا مدل مبل به گونه ای است که دارای مکانیزم خاصی مانند تختخوابشو است به شما پیشنماد می کنیم این پارچه را جزو انتخاب های خود داشته باشید چرا که ضخیم ترین دوخت ها را نیز تحمل می کند و این نکته بسیار مهم است .

7 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()